Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
O NÁS

O nás

Naše společnost si od začátku své činnosti klade za cíl být dobrým partnerem pro zemědělskou prvovýrobu nejen v západočeském regionu. Hlavní činností je nákup, úprava, skladování a následný prodej zemědělských komodit. K tomuto účelu slouží dvě sila v Přešticích a ve Stodě.

Dále nabízíme přípravky na ochranu rostlin, listová a minerální hnojiva. V posledních letech jsme rozšířili naši obchodní činnost o kompletní nabídku osiv. Našim zákazníkům zajišťujeme odborný poradenský servis. ZNZ Přeštice, a.s. dodává také pevná paliva, pohonné hmoty, kamenivo a štěrkopísky, zajišťuje vnitrostátní i mezinárodní autodopravu.

ZNZ Přeštice, a.s. je držitelem certifikátu systému jakosti dle ISO 9001:2000.

Dceřinou společností ZNZ Přeštice, a.s. je ProKlas, s.r.o., který se od roku 1995 zabývá zemědělskou prvovýrobou. Dále jsme podílníkem ve firmě DUMET-ZNZ, s.r.o., která je výrobcem speciálních nástaveb pro přepravu krmných směsí.


V roce 2005 se majitelem firmy stala společnost VP AGRO, s.r.o. Tato společnost již řadu let platí za silného a stabilního partnera na zemědělském trhu.

Nově si můžete zakoupit také naše prémiové hovězí maso. Vlastní chov - vlastní porážka. Vše s velkým důrazem na kvalitu a šetrné zacházení se zvířaty. Více na www.prestickehovezi.cz.

 

  Kontaktujte nás

  ZNZ Přeštice, a.s.
  Husova 438,
  Přeštice, 334 22

  tel:. +420 377 982 001
  e-mail: info@znz.cz
  Zpracování osobních údajů
  Nastavení sledování Cookies |